video kameras

SP LEĢIONS

Videonovērošana ir ļoti svarīga uzņēmuma drošības sistēmas nodrošināšanai.

Ciparu video novērošanas un apsardzes televīzijas sistēmas, namruņi ar video novērošanas sistēmu, video novērošana ar skaņas ierakstu, automašīnu numuru automātiskās reģistrēšanas sistēmas, attālināta video novērošana – tā ir neliela daļa no mūsdienu tehnoloģiskajām iespējām.

Video novērošana tiek veikta caur GSM- un CDMA- kanāliem, satelītu un citiem bezvadu kanāliem.

Video novērošanas sistēmas uzstādīšanas tehniskās prasības ir nepārtraukta elektrības padeve 220 V un interneta pieslēgums ar statisko IP adresi.

VIDEO KAMERAS

Aprīkojuma komplekta vērtība un uzstādīšana, ka arī abonēšanas maksas tiek aprēķinātas katram klientam individuāli, ņemot vērā nepieciešamo kameru daudzumu, teritorijas lielumu un apsardzes uzdevumu īpatnības.

Nekustamo īpašumu objektu drošības sistēmas droši aizsargās Jūsu dzīvokli, māju, biroju.

Tādas sistēmas spēj pasargāt no virknes ārkārtas gadījumiem. Uzbrucēja ielaušanās vai uzbrukums, aizdegšanās, ūdens. Tādas sistēmas spēj pasargāt no daudziem ārkārtas gadījumiem. Uzbrucēja ielaušanās vai uzbrukums, aizdegšanās, ūdensSistēmas iespējas – teritorijas perimetra apsardze, piekļuves kontrole un diennakts videonovērošana vai dabasgāzes noplūdes, visi šie notikumi var nodarīt ne tikai materiālus zaudējumus, bet arī pa tiešo apdraud Jūsu veselību un dzīvību. Drošības sistēmas tiek izstrādātas pēc individuāla projekta, lai maksimāli ietvertu mājas specifiku. Sistēmas iespējās ir teritorijas perimetra apsardze, piekļuves kontrole un diennakts videonovērošana. Ārkārtas situācijā trauksmes paziņojums nekavējoties nonāk Centrālajā videonovērošanas pultī pa tālruņa līniju, GPRS un interneta kanālu TCP.

Video kameras

Videonovērošana ir ļoti svarīga uzņēmuma drošības sistēmas nodrošināšanai.

Trauksmes poga

Trauksmes poga paredzēta, lai aizsargātos no uzbrukumiem. Saprotams, ka visbeižāk šo pakalpojumus izmanto uzņēmumi savos objektos.

Ugunsdrošība

SP Leģions projektē, uzstāda un apkalpo ugunsdrošības signalizācijas sistēmas oficiāli un bez darbu nodošanas apakšuzņēmējiem.

Piekļuves kontrole

Mēs izpildām jebkurus apsardzes pakalpojumus komerciālajos objektos un piedāvājam Eiropas līmeņa servisu un kvalitāti.

Elektroniskās drošības sistēmas

Izanalizējot visus faktorus, mūsu speciālisti nosaka optimālo apsardzes aprīkojuma kvantitāti un kvalitāti un uzstāda to Jūsu mājās.

Drošības sistēmu projekta izstrāde

Izstrādāsim Jūsu objektam vispiemērotāko drošības sistēmu projektu, izanalizējot katru objekta īpatnību.