Drošs pavasaris

SP LEĢIONS

Atpūšamies pēc noteikumiem
 

Izskatās, ka pavasarim būtu kauns par savu vēlo ierašanos, tāpēc tas cenšas ātrāk aiziet, lai savā vietā palaistu vasaru. Saule silda tā, ka vēlēšanās apgulties zālītē vai pat iegrimt strūklakā kļūst aizvien grūtāk un grūtāk atstāt neīstenotas. Bet vai īstenībā to var izdarīt, pie tam nekļūstot par pašvaldības policijas uzmanības objektu? Lielākoties – jā.

Rīgas parkos ir atļauts atrasties zālē, izņemot pilsētas kanāla malas, kur ir novietotas aizliedzošās zīmes.

Labas ziņas, aizliegumu atrasties pilsētas strūklakās nav. Taču lielās strūklakās, tādās kā pie Kongresu nama, labāk nepeldēties, tas var būt bīstami, jo zem ūdens atrodas gaismas avoti un citas sīkas detaļas, savukārt vidējā strūklakas daļa ir ļoti slidena. Savukārt strūklakas Vērmanes dārzā un Esplanādē daudz vairāk piestāv pastaigām. Starp citu, visvairāk šādiem mērķiem der, tā saucamās, staigājamās strūklakas – mākslīgi izveidotas seklas ūdens tvertnes. Tos var atrast Grīziņkalnā un Ziedoņdārzā.

Lai ūdens strūklakās neziedētu, izmanto speciālus līdzekļus, bet nevajag uztraukties, tos pašus līdzekļus izmanto arī baseinos. Savukārt automātiskā ūdens kvalitātes kontrole padara strūklakas drošas pat bērniem.

Sekojiet līdzi šiem vienkāršiem noteikumiem un jūsu dzīve kļūs drošāka, bet jūsu īpašuma apsardzi atstājiet mūsu ziņā,
SP Legions